Electronic Engineer

During Polska Sp. z o.o. – firma świadcząca usługi HR, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357. Wchodzimy w skład holdingu During SpA Italia, w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku i skutecznie dostarczamy usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego na terenie całego kraju.

Firma During Polska Sp. z o.o. – świadcząca usługi HR, obecnie dla naszego klienta – nowej firmy produkcyjnej w Zabrzu, poszukujemy kandydata, który będzie odpowiedzialny za:

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów elektronicznych: planowanie, projektowanie i rozwijanie systemów elektronicznych, obwodów i komponentów w celu spełnienia specyfikacji projektu, wymagań i celów.
  • Wybór komponentów: wybieranie odpowiednich komponentów elektronicznych, w tym układów scalonych,czujniki, mikrokontrolery i elementy pasywne, w oparciu o wymagania projektu.
  • Projektowanie schematów: tworzenie schematów
  • Integracja oprogramowania: współpraca z inżynierami oprogramowania w celu sprawdzenia, zmiany i integracji (jeśli będzie to konieczne) systemów elektronicznych z aplikacjami i systemami sterowania dla kompletnych rozwiązań
  • Dokumentacja: utrzymywanie szczegółowej dokumentacji, w tym specyfikacji projektowych, procedur testowych procedury testowe i podręczniki użytkownika.
  • Innowacyjność: orientacja na nowe technologie i trendy w branży w celu wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń

Wymagania pracodawcy

  • Licencjat/inżynier z elektrotechniki, elektroniki lub pokrewnej dziedziny,
  • Min.3 letnie doświadczenie w naprawach i konserwacji sprzętu elektronicznego w tym:przetwornice częstotliwości, napędy DC,falowniki (tj: Siemens, ABB,Parker SSD, Lenze, LUST, Mitsubishi).
  • Angielski – B2
  • Znajomość oprogramowania dla sterowników Siemens, w tym protokoły Profibus, ProfNet
  • Dobra znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej,
  • Znajomość programowania mikrokontrolerów i systemów wbudowanych.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętności analityczne.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość standardów branżowych i przepisów bezpieczeństwa.
  • Umiejętność obsługi komputera, środowisko MS Office, Autocad

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Kategoria pracy: Produkcja
Lokalizacja: Zabrze
Wymiar zatrudnienia: Pełen etat
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opiekun oferty: Katarzyna Czechowska
Telefon: +48 570 445 821
Mail: k.czechowska@during.pl