Jobs

Magazynier
Opis stanowiska:

Agencja pracy tymczasowej During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat;
  • wynagrodzenie godzinowe 19,60 zł/h brutto (około 3300 zł brutto miesięcznie);
  • dodatek do godzin nocnych 20% - od około 160 zł brutto;
  • premię frekwencyjną do 250 zł brutto;
  • premię powitalną 300 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące;
  • możliwość wypracowywania nadgodzin w postaci pracujących weekendów;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Zakres obowiązków:
  • kontrola materiału wejściowego (zgodność ilościowa z dokumentem dostawcy);
  • obsługa skanera;
  • przygotowanie materiału do wysyłki wraz z załadunkiem;
  • rozładunek towaru;
  • inwentaryzacja rotacyjna.
Wymagania:
  • uprawienia na wózek widłowy z UDT;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (załadunek z rampy, obsługa wózka bocznego).
Risultati attesi

Link do aplikowania:

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informujemy iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Miejsce pracy
Sosnowiec, ul. Jedności
Kontakt

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: k.czechowska@during.pl

Data opublikowania
8 kwietnia 2021
Close modal window

Position: Magazynier

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.