Operator maszyn

During Polska Sp. z o.o. – firma świadcząca usługi HR, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357. Wchodzimy w skład holdingu During SpA Italia, w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku i skutecznie dostarczamy usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego na terenie całego kraju.

Lokalizacja: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do wytłaczania, przewijania i produkcji kabli i przewodów
  • Obsługa automatycznych maszyn produkcyjnych
  • Monitorowanie i kontrolowanie parametrów pracy maszyn oraz jakości wytwarzanych produktów.
  • Wykonywanie zadań konserwacyjnych i utrzymaniowych na maszynach produkcyjnych.
  • Zaopatrywanie maszyn w surowce oraz pakowanie gotowych produktów do przechowywania lub wysyłki.
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Znajomość języka rosyjskiego bądź angielskiegowarunek konieczny!
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych.
  • Umiejętność monitorowania parametrów pracy maszyn i jakości produktów.
  • Zdolność do wykonywania zadań konserwacyjnych i utrzymaniowych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 dni pracy, 2 dni wolne, 12h)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie bezpośrednio u klienta
  • wynagrodzenie podstawowe w przedziale 4500-4800 zł brutto
  • dopłata do mieszkania – 400 zł miesięcznie
  • karta multisport
  • opieka medyczna

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.
Kategorie Pracy: Praca fizyczna
Lokalizacje: Zabrze
Opiekun oferty: Viktoriia Mazurchak
Telefon: +48 577 779 420
Mail: v.mazurchak@during.pl