Software & Hi-Tech

During to łącznik pomiędzy firmą a pracownikiem...

During to łącznik pomiędzy firmą a pracownikiem. Staramy się, aby końcowym efektem było zainteresowanie wszystkich zainteresowanych stron. Nie znajdziesz u nas opłat członkowskich, ani innych ukrytych kosztów. Zapewniamy naszym kandydatom równe traktowanie, zarówno pod względem wynagrodzenia, jak i bezpieczeństwa społecznego. Działamy zawsze zgodnie z obowiazującym prawem.

Szukasz prawdziwej pracy?

Jesteśmy obecni na poziomie krajowym. Każdy partner zna lokalną dynamikę biznesu. Nasza sieć gwarantuje ciągłe relacje ze światem biznesu i instytucji. Dbamy i interesujemy się kandydatem jako pierwszym i unikalnym zasobem jego misji. Z Podczas, dla kandydata, są one realizowane wspaniałe perspektywy. Oprócz wejścia na rynek pracy osoba ta będzie się rozwijać dzięki programom szkoleniowym związanym z potrzebami klienta, z gwarancją ciągłego wsparcia i profesjonalizacji.

businesswoman-corporate-colleagues-talking-P3PSNFM

Jak napisać idealne CV

W momencie rozpoczęcia poszukiwania pracy Twoje CV staje się Twoją wizytówką. Nie lekceważ mocy tego dokumentu, bo to m.in dzięki niemu mozesz uzyskać swoją wymarzoną pracę  

Precyzyjny

W dostarczonych informacjach (okresy pracy, nazwy firm, kwalifikacje edukacyjne)

Łatwy do odczytania, wyczyszczenia, bez błędów ortograficznych, edytowany w układzie, starannie napisany, podkreślając słowa kluczowe

Skalibrowany

Dostosowane do firmy / instytucji, do której jest adresowany i wymaganego profilu / stanowiska.
Wskazane jest przygotowanie całego dokumentu na stronie lub tak dalej. Podstawowe W rzeczywistości czas spędzony na każdym CV przez egzaminatorów jest tak krótki, że rzadziej można ocenić pierwszą stronę.
Do niedawna był powszechnie używany tak zwany „format europejski”: dokument do wstępnie ustalonych bloków, który wymagał jedynie włączenia danych z poprzednich szkoleń i doświadczenia zawodowego. Ostatnio ten model nie jest już uprzywilejowany, a jego użycie jest ograniczone do tych przypadków, w których spotkanie jest wyraźnym żądaniem firmy.

promotion-performance-review-ringsidetalent

Czego nie powinno zabraknąć w programie nauczania.

Naszą radą jest napisanie CV jako prostego arkusza tekstu, przy zachowaniu struktury „blokowej”, która powinna ułatwić ich natychmiastowe czytanie.

W szczególności nie powinno zabraknąć następujących sekcji wymienionych w tej kolejności:

Zdjęcie

Wstaw zdjęcie do swojego CV. Pamiętaj jednak, aby było to zdjęcie biznesowe bądź przeznaczone do umieszczenia w dokumentach. 

Doświadczenia szkoleniowe

Począwszy od najnowszych badań po bardziej zdalne wskazanie dla każdej kwalifikacji: datę i godzinę, miejsce, nazwę i rok ukończenia studiów (nie jest konieczne przeprowadzenie uzyskanej oceny, ale można ją wstawić dobrowolnie w przypadku szczególnie zasługujących wyników). Możesz nadać znaczenie tematowi pracy, jeśli ma on pokrewieństwo ze stanowiskiem, o które się ubiegasz.

Doświadczenie zawodowe

Cofnij różne zadania wykonywane chronologicznie, w tym staże i staże. Dobrze jest dostosować swoje CV zgodnie z pozycją, na którą aplikujesz, podkreślając największe doświadczenie zgodnie z poszukiwanym profilem. Warto krótko opisać rodzaj wykonywanych czynności, aby uzyskać pełniejszy obraz ich umiejętności.

Umiejętności językowe

Tę sekcję należy dodać zarówno do języków obcych, którymi się posługują, jak i do poziomu kompetencji w każdym z nich. Wskazane jest użycie narzędzia do samooceny zorganizowanego zgodnie ze wspólnymi ramami europejskimi (od A1 do najniższego poziomu do Native). Proszę również zgłaszać wszelkie kursy językowe, doświadczenia życiowe za granicą i wszelkie oficjalne certyfikaty potwierdzające twoje umiejętności językowe. Warto pamiętać, że umiejętności językowe są aspektem zwykle ocenianym podczas rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego ważne jest, aby ocena była jak najbardziej obiektywna.

Dodatkowe umiejętności

Umieść formułę dotyczącą przetwarzania danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Konieczne jest wstawienie, gdy tekst CV o dopuszczeniu wykorzystania danych osobowych: „Upoważniam do wykorzystania moich danych osobowych zgodnie z dekretem ustawodawczym 196 z 30 czerwca 2003 r.” Lub „W odniesieniu do artykułu 196/2003 zezwalam „wykorzystanie moich danych osobowych i zawodowych zawartych w moim CV”.