044854_1920

BITRON POLAND

Witamy na stronie During Polska dedykowanej rekrutacji dla naszego partnera Bitron Poland. Nowa praca. Nowe możliwości. Rozwój.

bitron-poland

Dowiedz się więcej o Bitron Poland:

Bitron Poland jest międzynarodową firmą zlokalizowaną w Sosnowcu zajmującą się rozwojem oraz produkcją komponentów elektromechanicznych i elektronicznych dla przemysłu AGD, motoryzacji i energetyki, a klientami zakładu są najbardziej znani na rynku producenci w wymienionych sektorach. Bitron Poland jest nowoczesną, innowacyjną firmą posiadającą ogromne zaplecze w postaci parku maszynowego tworzącego wyspecjalizowane i zaawansowane technologicznie linie produkcyjne.

Dołącz do grona pracowników Bitron Poland:

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowiska do działu utrzymania ruchu – poszukujemy osób z doświadczeniem, ale również absolwentów szkół średnich, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy.

Dlaczego Bitron Poland? – przede wszystkim stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia nowych umiejętności poprzez udział w szkoleniach.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy:

i aplikuj do nas już teraz.