Jobs

Spedytor krajowy-międzynarodowy

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie dla Naszego klienta - firmy spedycyjnej, prowadzi proces rekrutacji na stanowisko:

SPEDYTOR KRAJOWY-MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Gliwice

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych (w tym prowadzenie samochodów, monitorowanie realizowanych zleceń)
  • Pozyskiwanie nowych klientów (w tym sporządzanie ofert handlowych) oraz budowanie długotrwałych relacji;
  • Współpracę z przewoźnikami;
  • Nadzór nad dokumentacją transportową;
  • Pracę na giełdach transportowych.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole;
  • Jasne cele i zadania;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako spedytor (minimum 1 rok);
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
  • Potrafisz budować relacje z klientami oraz podwykonawcami;
  • Jesteś dobrym negocjatorem, potrafisz przygotować ofertę na usługę transportową;
  • Charakteryzujesz się samodzielnością w wykonywaniu swoich zadań;
  • Potrafisz poruszać się i znasz giełdy transportowe;
  • Swobodnie czujesz się w pracy z programami MS (szczególnie Excel).

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informujemy iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul.
H. Sienkiewicza 15/4.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów
związanych z procesem rekrutacji.

Lokalizacja
Gliwice, śląskie, Polska
Kontakt:

Katarzyna Czechowska

Senior HR Specialist

T: +48 570 445 821

E: k.czechowska@during.pl

Data dodania:
27 kwietnia 2021
Close modal window

Position: Spedytor krajowy-międzynarodowy

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.