Jobs

Specjalista ds. HR
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych i zgłoszeniowych;
  • prowadzenie akt osobowych;
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby firmy;
  • wsparcie procesów HR (szkolenia, rekrutacje, wdrażanie nowych pracowników);
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowych;
  • bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej;
  • współpraca z APT.
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta;
  • wynagrodzenie podstawowe + premia;
  • możliwość rozwoju osobistego i awansu.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku (specjalista ds. personalnych, specjalista ds. kadr);
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
    mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • znajomość prawa pracy;
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu różnych projektów z zakresu HR
    wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
    dobrej organizacji pracy, zaangażowania, dokładności, rzetelności i systematyczności
    umiejętności pracy zespołowej.
  • znajomości pakietu MS office.

Informujemy iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Miejsce pracy
Sosnowiec (dzielnica Sielec)
Kontakt

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji na adres mailowy: k.czechowska@during.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 570 445 821 w godzinach 07.00-15.0

Data opublikowania
16 grudnia 2020
Close modal window

Position: Specjalista ds. HR

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.