Pracownik produkcji

During Polska Sp. z o.o. – firma świadcząca usługi HR, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357. Wchodzimy w skład holdingu During SpA Italia, w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku i skutecznie dostarczamy usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego na terenie całego kraju.

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice (dzielnica Brzezinka)

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn do selekcji detali;
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji złączek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych – nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat;
  • wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki.

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.
Kategoria pracy: Produkcja
Lokalizacja: Mysłowice
Wymiar zatrudnienia: Pełen etat
Doświadczenie: brak
Opiekun oferty: Karolina Sieczkowska Katarzyna Czechowska
Telefon: +48 577 770 197