Pracownik montażu oznakowania dróg

During Polska Sp. z o.o. – firma świadcząca usługi HR, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357. Wchodzimy w skład holdingu During SpA Italia, w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku i skutecznie dostarczamy usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:

  • montaż znaków i barier w terenie;
  • proste prace fizyczne.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15;
  • gotowość do pracy w terenie;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie przez pierwsze 2 miesiące, następnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto  (około 4650 zł brutto miesięcznie) przy umowie zlecenie; przy umowie o pracę 4650-5000 zł brutto miesięcznie.
Kategoria pracy: Praca fizyczna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wymiar zatrudnienia: Pełen etat
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opiekun oferty: Agnieszka Młynek
Telefon: +48 577 770 121
Mail: a.mlynek@during.pl