Jobs

Pracownik administracyjno-biurowy

Opis stanowiska pracy

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, wpisana do KRAZ pod numerem 15357, dla jednego z naszych klientów prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

• nadzór nad sprawnym funkcjonalnie biura

• kompleksowa obsługa klienta (zamówienia, dokumenty sprzedaży, wydania zewnętrzne)

• współpraca ze spedycją, organizacja transportów krajowych jak i międzynarodowych

• współpraca z działem księgowym, wprowadzanie faktur do systemu Odoo

• zamawianie materiałów biurowych

• skanowanie, kserowanie

Oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej firmie – na podstawie umowy o pracę

• praca od 8:00-16:00 (poniedziałek – piątek)

• możliwość rozwoju

• przyjazna atmosfera w pracy – wsparcie osób z innych działów

• ubezpieczenie zdrowotne

Nasze wymagania:

• umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

 język angielski na poziomie min B2 – z tym językiem będziesz pracować przy dokumentacji, będzie on również potrzebny do komunikacji

• mile widziany język włoski

• znajomość pakietu Microsoft Office -szczególnie Excel,

• obsługa poczty elektronicznej

• doświadczenie w pracy biurowej 2 lata(Pracownik administracji lub logistyki)

• mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

• dokładność, sumienność i wielozadaniowość

SZYBKI I PRZEJRZYSTY PROCES REKRUTACJI:

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. Telefonu od Kingi z działu HR, która przeprowadzi z tobą wstępną rozmowę.

2.Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym klientem bezpośrednio w firmie.

3.No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Kinga Kurant

HR Specialist

T: +48 530 150 022

E: k.Kurant@during.pl

Date posted
12 września 2022
Close modal window

Position: Pracownik administracyjno-biurowy

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.