Jobs

MAGAZYNIER - Operator wózka widłowego
Zakres obowiązków:
  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną;
  • rozładunek/załadunek towaru;
  • odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnej;
  • inne zlecone prace magazynowe (takie jak foliowanie, klejenie etykiet itp.).
Oferujemy
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • wynagrodzenie podstawowe 3500zł brutto (możliwość wzrostu wynagrodzenia do 3700zł brutto po pierwszym miesiącu próbnym);
  • po okresie próbnym dodatkowe benefity do wynagrodzenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym;;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Informujemy iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Miejsce pracy
Czeladź
Kontakt

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: k.czechowska@during.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Data opublikowania
16 grudnia 2020
Close modal window

Position: MAGAZYNIER - Operator wózka widłowego

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.