Jobs

Kontroler jakości / Technolog

Agencja pracy tymczasowej During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Kontroler jakości / Technolog - Przeworsk

Zakres obowiązków:

  •  prowadzenie kontroli jakości elementów przed i po lakierowaniu zgodnie z kryteriami,
  • weryfikacja poprawności wykonywanych prac lakierniczych.
  • doskonalenie procesu kontroli jakości z uwzględnieniem eliminowania wyrobów wadliwych,
  • podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych mających na celu poprawę jakości lakierowanych wyrobów,
  • współpraca w zakresie wprowadzania działań korygujących i zapobiegawczych,
  • nadzór nad prawidłowym przygotowaniem, pakowaniem i przechowywaniem wyrobów gotowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach klienta,
  • wynagrodzenie ok. 4100 zł brutto /mc,
  • realny wpływ na wzrost wynagrodzenia - możliwość premii,
  • samodzielne stanowisko pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  •  umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie w obszarze lakierni proszkowych, znajomość procesów lakierniczych oraz wad w procesie lakierowania proszkowego w tym:
       .wizualna ocena powłok lakierniczych,
       . oznaczenie stopnia
       . oznaczenie punktu rosy,
  • doświadczenia z narzędziami kontrolno-pomiarowymi:
       . przyrząd pomiarowy do badania grubości powłok,
       . badanie metodą siatki nacięć
       . próba gięcia
  • obsługa programów Microsoft, Excel,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.
Lokalizacja:
Przeworsk, podkarpackie, Polska
Kontakt:

Ewelina Wojas

HR Specialist

T: +48 668 936 903

E: e.wojas@during.pl

Data dodania:
28 kwietnia 2021
Close modal window

Position: Kontroler jakości / Technolog

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.