Jobs

Position title
Produkcja - Kontroler jakości

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

KONTROLA JAKOŚCI

Praca również dla osób bez doświadczenia

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:

- kontrola wizualna wyprodukowanych elementów plastikowych do samochodów

Co możemy zaoferować?

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie 3010 brutto

- pracę na 3 zmiany z możliwością pracy w soboty

- możliwość zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Kinga Kurant

HR Specialist

T: +48 530 150 022

E: k.Kurant@during.pl

Date posted
23 sierpnia 2022
Close modal window

Position: Produkcja - Kontroler jakości

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.