Jobs

Elektryk - kierownik prac budowlanych

Firma świadczy usługi pośrednictwa pracy na terenie całego kraju. Zapewnia wykwalifikowanych pracowników. Oferuje możliwości podjęcia pracy na różnych stanowiskach – od administracyjno-biurowych po produkcyjne.

Klient kieruje się wykonywaniem pracy w terminie i porządnie, zgodnie z przepisami. Docenia pracę i wie, co to jest tryb zadaniowy pracy. Specjalizuje się w budowach instalacji sanitarnych i elektrycznych - branża przemysłowa.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoje obowiązki:

  • organizowanie i rozdział prac dla podległych pracowników,
  • zamawianie materiałów zgodnych z projektem technicznym i późniejszymi dodatkowymi ustaleniami,
  • przyjmowanie i kontrolowanie dostaw materiałów i urządzeń budowy,
  • prowadzenie rozliczeń godzinowych podległych pracowników oraz podwykonawców.

Otrzymasz:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę bezpośrednio strukturze naszego klienta
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Zadaniowy tryb pracy
  • Uczestnictwo w nadzorze wielu budów/prac elektrycznych – instalacje elektryczne (branże przemysłowe) na terenie Dąbrowy Górniczej
  • Praca po 9h godzin dziennie od poniedziałku do piątku

Wymagania

• wykształcenie zasadnicze zawodowe,

• 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• samodzielne kierowanie pracą kilku brygad na budowie

• umiejętność czytani rysunku technicznego,

• wiedza z zakresu montażu instalacji i urządzeń elektrycznych,

 znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• dodatkowym atutem będzie posługiwanie się językiem włoskim,

• prawo jazdy kat. B,

• dyspozycyjność – praca w nadliczbowych godzinach,

Taki proces rekrutacji przejdziesz:

  1. Telefonu od Kingi z działu HR –kontakt do 72h od otrzymania CV.
  2. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym klientem, gdzie zostanie przeprowadzona rozmowa techniczna i poznasz firmę od środka.
  3. No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli uważasz, że pasujesz do profilu naszego klienta, to prześlij swoje #CV już teraz!

Kontakt

Kinga Kurant

HR Specialist

T: +48 530 150 022

E: k.Kurant@during.pl

Date posted
14 września 2022
Close modal window

Position: Elektryk - kierownik prac budowlanych

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.